29 Ekim 2012 Pazartesi

TATİL BİTTİ....

Merhabalar...

Bayağı zaman oldu sizinle bir şeyler paylaşmayalı bugün çok kısa yazacağım.Daha tatili anlatmam lazım fotoğraf paylaşmam lazım ama ben çok yeni yaşadığım heyecanımı paylaşmak istiyorum.Sevgili arkadaşım Fulya KEMENT çok yeni çok sevimli bir dükkan açtı.Küçük Mucizeler Dükkanından bahsediyorum.Nihalce nin hiç bir yerde paylaşılmamış yepyeni ve sadece oraya özel ürünlerini bu dükkanda bulabilirsiniz.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=295794403863402&set=a.295785623864280.64946.295401983902644&type=1&theater

bu adresten takip edebilirsiniz.


24 Ekim 2012 Çarşamba

Bond, Sony ile İstihbarat Topluyor!

23. macerasına çıkan James Bond’un yeni filmi “Skyfall”, 2 Kasım’da vizyona giriyor. Bu sefer MI6 saldırı altında ve James Bond hem arkadaşlarını korumak, hem de M’e olan sadakatini kanıtlamak zorunda. Sen de gerçek bir Bond hayranıysan, Sony’nin sürükleyici sosyal medya oyunu “AjanS” bir hayli ilgini çekecek.

Sony, “Skyfall” lansmanı ile birlikte geçenlerde açıkladığı sosyal medya oyununun ilk görevini dün verdi. Bond’un zihni sinir alet edevatları olmadan sıkıntıya düşeceğini düşünen Sony, “4 ekran ile Bond’a yardım et” görevini açıkladı. Q’nun verdiği görevde 4 ekran olarak TV –
Tablet – Akıllı Telefon
ve Laptop düşünülmüş. Bu 4 ekranın nasıl kullanılacağı da kullanıcılara bırakılıyor.

Q’nun sorusu ise şu şekilde:

“Eğer sen olsan, bu 4 ekrandan hangisini seçerdin ve o ekrana hangi özelliği eklerdin?”

Sen de bir ekran seç, farklı ve Bond’un işine yarayacak bir özelliği Twitter’da #M1benyaptım hashtag’i ekleyerek paylaş. En çok retweet edilen ve Sony jurisi tarafından seçilen fikirlerin sahipleri, Bond’un güvendiği Sony Xperia Tablet S, Gala Gecesi davetiyesi ve Bond 50. Yıl Blu-ray seti kazanacak.
 
Bakalım gerçekten Bond’a yardımcı olabilecek zihni sinir bir yanın var mı?

Yeni görevleri öğrenmek için, #AjanS hashtag’ini takibe devam et.

https://www.facebook.com/SonyTR
https://twitter.com/Sony_Turkiye #AjanS #M1benyaptım

Bir bumads advertorial içeriğidir.

16 Ekim 2012 Salı

MUSMUTLU....

Çok çalıştım çok yoruldum çok yoğun kampanya ve iş dönemi geçirdim.Artık dinlenme vakti.20.10.2012 tarihi itibariyle tatile çıkıyorum ve 10 gün yokum.Sanırım bir tatili hak ettim ::)Beni çok mutlu eden ve onları sevmeye doyamadığım yeğenlerimin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum.Benim için çok kıymetliler (anneleri de)
Hem size tanıtım yapayım hemde fotoğraflarını sunayım.İşte benim birbirinden tatlı 3 yeğenim :))
DENİZ-KUZEY-RÜZGARİlk göz ağrımız Ahmet Deniz Onur bizim için yeri hep farklı ve öyle de olacak. Ali dedesinin ilk ve tek gördüğü torunu ve de isim babası ...


Namı değer Kuzi yani Kuzey Onur.Abisiyle tamamen zıt bir karaktere sahip ve bilmiş:)
Güneş gözlüksüz ve parfümsüz asla sokağa çıkmaz.
Kuzey in deyimiyle İngar yani Rüzgar Onur.Son beşik :)) Gözleri dünyalara bedel tek diş hügomuz.
Bu dünyadaki birçok güzelliklerden biride aile olmak.İyi varsınız canlarım.

8 Ekim 2012 Pazartesi

BEZ BEBEK ...

Eskiden lahana bebekler vardı bilmem hatırlar mısınız.Ben o lahana bebeklere bayılırdım(ki hala bayılıyorum.ama varlar mı bilmiyorum).O renkli saçları (mis gibi kokardı)şimdiki deyimle neon renkler ,kocaman kafaları ,küçücük ağzı burnu ama hep gülen yüzü tabi ki ,çok istememe rağmen hiçbir zaman lahana bebeğim olmadı.Büyüdüm çok istedim işin garibi almakta nasip olmadı.Şimdi o lahana bebeklere benzeyen bebekler diktim .Ama dikerken beni görseydiniz gülme krizi geçirirdiniz .Her ortaya çıkan bebeği nasıl seviyorum:))).fotoğraflarını paylaşıyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.


BEBEKLERİN ÖLÇÜLERİ HİÇTE KÜÇÜK DEĞİL
36 CMX22 CM


BİLGİ VE SİPARİŞ:nihal@ceritgrup.com.tr

6 Ekim 2012 Cumartesi

DESİGNLOCKS.COM KAMPANYASI

https://www.designlocks.com/campaign/view/detail/name/nihal-handmade/ Linkini vermiş olduğum sitede 1 haftalık yaka kampanyam başlamıştır.bu fiyatları kaçırmamanızı tavsiye ederim.


çok güzel bunner hazırlamışlar.Sevgiyle kalın...

4 Ekim 2012 Perşembe

CUPCAKE MUTFAK HAVLULARI...

http://www.facebook.com/EceninKumaslari Sevgili Ece den aldığım kumaşlarımı yavaş yavaş değerlendirmeye başladım.Cupcakelerime bayılıyorum.Akşam oturdum ve kalplerle kombin yaparak mutfak havluları hazırladım.Kendime de bir tane yaptım:) Sizin için de bunları yaptım:))

sipariş ve bilgi:nihal@ceritgrup.com.tr