28 Kasım 2012 Çarşamba

KAPI AĞIRLIĞI...

Biliyorsunuz çok yoğun bir dönem geçiriyorum.Ama buna rağmen bana Fulya hanım (Küçük Mucizeler Dükkanı) aracılığı ile ulaşan Caroline hanımı kıramadım.Özellikle kedi olarak çalışmamı istediği kapı ağırlığını yaptım.Kendisi de çok beğendi bugün kargoya verildi.İyi günlerde kullanması dileğiyle...

sipariş ve bilgi:nihal@ceritgrup.com.tr

22 Kasım 2012 Perşembe

GEYİK...

Daha öncede söylediğim gibi çok yoğun yılbaşı hazırlığı var.Kampanya hazırlığı yaparken çok yüklü bir sipariş aldım.10 cm küçük geyikler ve 40 cm büyük yastık geyikler.İşte buradalar...
sipariş ve bilgi :nihal@ceritgrup.com.tr

20 Kasım 2012 Salı

YILBAŞI...

Bu aralar neler mi yapıyorum.Size kısacık bir son durum bilgisi vereyim.Yılbaşı geldi çattı ve ben harıl harıl hazırlık yapıyorum.Çok çeşit ve çok modelle kampanyalarımız başlayacak.Bende bu kampanyalar için model hazırlıyorum.Allah ın izniyle çok yakın zamanda birçok kampanya sitesinde sizinle olacak :).Benden şimdilik bu kadar.Beni izlemeye devam edin :))) Sevgiyle kalın.

7 Kasım 2012 Çarşamba

KURABİYE KAVANOZLARI...

Kurabiye kavanozlarımı eva süngeri  ve kumaş dekopaj ile yaptım.İsterseniz kurabiye isterseniz bisküvi kavanozu isterseniz reçel kavanozu olarak ta kullanabilirsiniz.

20 cm boyu büyük boy kavanoz
15 cm küçük boy kavanozşimdilik bu kadar ....
bilgi ve sipariş:nihal@ceritgrup.com.tr

1 Kasım 2012 Perşembe

MECREA.COM

Mecrea.com da mağazamız açıldı.Bundan sonra by Nihalce ürünlerini mecrea.com dan bulabilirsiniz hemde 3 taksit imkanı ile.Ayrıca görmek istediğiniz ürün varsa bana ulaşıp dükkana ekletebilirsiniz.


şimdilik ürünler bunlar.